Bora Zemani rikthehet në “Për’puthen”?

Moderatorja Bora Zemani ka marrë ftesën nga autorja e “Për’puthen” Olsa Muhameti për t’u qenë sërish moderatore e emisionit të dashurisë. E ftuar natën e kaluar në “Top Arena”, Olsa tregoi se po bëhen diskutime se kush do të jetë moderatorja e emisionit të dashurisë, pas largimit të Ori Nebijajt që ka pranuar mandatin e […]

Continue Reading

Merr fund protesta për rrogat, skuadra e Kategorisë së Parë kthehet në stërvitje

Tërbuni i kthehet stërvitjes. Pas protestës së të martës për çështje rrogash, dje skuadra ka dalë në fushë dhe ka vijuar nga puna. Këtë fundjavë luajnë me Turbinën në transfertë dhe synimi është vazhdimësia. Këtë e thotë edhe kapiteni Migel Metani për “Panorama Sport”, ndonëse stafi teknik duhet t’i bëjë llogaritë me mungesën e Florian Peqinit […]

Continue Reading