Elhaida Dani ndan balerinin nga e dashura?

Fillimisht Elhaida Dani u ngacmua në “Më lër të flas”, për marrëdhënien me balerinin e “Dancing with the Stars”, Ledianin. Ndonse së fundimi në rrjet ka patur reagime e komente se dyshja kanë nisur një marrëdhënie. Ndonse Ledi ka qenë prej vitesh me një vajzë simpatike bjonde, të cilën duket se është ndarë pasi kanë […]

Continue Reading

Homeland Justice tallet me Ramen, nxjerr te dhena te tjera

Homeland Justice nuk ndalet së vepruara ndaj institucioneve të Shqipërisë. Hakerat iranianë këtë herë kanë bërë publike të tjera të dhëna të rëndësishme për shtetin shqiptar. Këtë herë, hakerat kanë nxjerrë listën e zgjedhësve në Republikën e Shqipërisë. Kohë më parë ata publikuan të dhëna edhe për krerët e policisë, edhe të dhënat e vetë […]

Continue Reading

Mohoi se e kishin rra hur! Del dosja e Policise: Ja si u dhu nua Rezart Veleshnja ne parking me punetorin e

Rezart Veleshnja, një nga aktorët e programit televiziv “Portokalli” është rr hur me gr shte dhe sende të forta me një persona tjetër, i cili rezulton të jetë punonjës pranë pastiçeri “Nefeli“ në Tiranë. Pak ditë më parë, në 30 nëntor 2022 përmes rrjeteve sociale aktori Veleshnja, hodhi poshtë zërat për ndodhinë e një konfl […]

Continue Reading