Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin dhe kjo ishte arsyeja që u nda me të dashurën? Mikja e Xhonatanit thyen heshtjen: Ja kush e nxorri lajmin

Që prej hyrjes së Xhonatan në shtëpinë e Big Brother VIP, në rrjet qarkulloi me shpejtësi thashethemi se mes tij dhe Olta Gixharit ka patur një histori dashurie në të shkuarën per rreth 1 muaj. Sipas thashethemeve thuehj se romanca ka ndodhur verën e kaluar edhe pse aktorja është e martuar dhe nënë e një […]

Continue Reading