VIDEO/ Publikohet hiti i vitit “Çapaçulja”, super këngë për Luizin dhe Kiarën

LAJME

Kohët e fundit kemi dëgjuar shumë këngë për Luizin, por përfundimisht hiti është publikuar ditën e sotme nga këngëtari Petrit Vullkani dhe titullohet Çapaçulja.

Fjala Çapaçul erdhi në qendër të vëmendjes ku Maestro i irritur I thotë Luizit që mos ta përmendi më atë term, ndërkohë që Kiara u shpreh se është shumë e bukur dhe se i pëlqente që Luizi ta thirrte ashtu.

Që prej asaj dite, Kiarës i ka mbetur emir Çapaçule.