VIDEO/ Zarfi i zi në Big Brother, Olta dhe Xhonatani bëjnë gati valizhet: Ne po ikim

LAJME

Pak para prime të ditës së sotme në Big Brother ka mbërritur një zarf i zi, ku sipas informacioneve sonte do të dalë Xhonatani për shkak të infove që ai I ka dhënë Oltës nga jashtë.

Në momentin që Olta po fliste me Diolën dhe Bjordin vjen Xhoni. Olta po bënte sikur nuk di gjë, por ajo ka marrë info nga jashtë dhe ka folur edhe për nominime.

Në një moment ata fillojnë dhe qeshin me të madhe dhe shprehen se po bëjnë gati valixhet pasi do të dalin jashtë. Ndërkohë që banorët janë të gjithë në stres, pasi këto ditë ka pasur shumë thyerrje rregullash.

Luizi në një moment ka kërcënuar Kristin për atë ccka i tha Kiarës, duke I thënë se po të ishin jashtë do të bëhej lajm I fundit.